15 Ocak 2013 Salı

70. Altın Küre Ödülleri

    Beğendiğim kıyafetler karşınızda tatatataamm!
    Amy Adams kırmızı halıda Marchesa tercih etmiş. Her ne kadar balık klasik bir model olsa da teniyle bütünleşmiş ve bir heykel gibi durmamış mı sizce de?

    Eva Longorio, siyahın asaleti ve dantelin gizemini bir araya getiren  Emilio Pucci elbisesiyle zarif görünüyor.

     Emily Blunt, altın sarısının altın çağını yaşadığı Michael Kors tasarımı elbisesiyle ve muhteşem küpeleriyle bence çok hoş!

     Jessica Alba klasik bir elbise tercih edenlerden. Elbisesi Oscar de la Renta imzalı. Ama bu klasik elbiseyi son zamanlarda yükselişe geçen büyük ışıltılı bir kolye ve çok cici tüylü çantasıyla kombinlemiş. Bence rengi ve tüylü çantası onda çok iyi durmuş. 

     Jennifer Lopez yine bir Zuhair Murad tasarımıyla karşımızda. Tam da tarzına alışkın olduğumuz bir elbise.

    Michelle Dockery, barok modasına uygun bir Alexandre Vauthier tasarımı tercih etmiş. O bel kısmında vücudunu kesen detayı sevmesem de bütününe baktığımda çok hoş görünüyor.

    Miranda Kerr, sezonun trendi bordo renkte bir Zuhair Murad tasarımı tercih etmiş. Zuhair Murad'ın en sade elbiselerinden biri olsa gerek. Her ne kadar dekolte sadece bir yerde olmalı görüşünü savunsam da tenine yakışan bordo rengi, doğal saçları, bordo ruju, ışıltılı küpeleri ve gözleriyle büyüleyici görünüyor!

    Kate Hudson, Alexander McQueen elbisesiyle favorilerimden biri! Barok temasını anımsatan, siyah ve altın sarısı uyumunu barındıran, yaka detaylı elbisesi gerçekten müthiş! Saç rengiyle de ayrıca bütünleşmiş.
 

     Naomi Watts, Zac Posen imzalı elbisesiyle yine favorilerimden! Kuyruk detayı elbiseyi farklı kılmış. Yaka ve sırt detayı da çok hoş.


1 yorum:

Belle Amie dedi ki...

favorim Naomi ve Miranda Kerr :)
Sevgiler tatlim
Taakibindeyim :)