31 Mayıs 2012 Perşembe

Gelin Ayakkabıları

    Siz sevgili takipçilerimden gelin ayakkabısıyla ilgili sorular alınca bu konuda post yapmaya karar verdim. Öncelikle bu çok özel bir gece. Kendinizi her anlamda özel hissetmelisiniz. Eee ayakkabı da buna dahil :) Bu nedenle kendinize özel bir ayakkabı istiyorsanız bu bloga bir göz atın derim. http://sanemiko.blogspot.com/
    Nr39 da bu konuda çok başarılı. El yapımı ayakkabıları sıradışı! 2012 Gelin Ayakkabıları Koleksiyonu'na tek kelimeyle bayıldım! Eğer sıradışı bir gelin olmak isterseniz bu siteye bir göz atın derim ;) Online satış da mevcut. http://www.nr39.com/ O koşuşturmacanın içinde evde keyif yaparken alışveriş yapmak eminim size iyi gelecektir.
    Bir de Sertaç Delibaş tasarımlarını çok beğeniyorum. Online satış burada da var. http://www.sertacdelibas.com/ Üstelik indirim dönemleri de ballı kaymak :) İşte Sertaç Delibaş'ın tasarımlarından birkaçı:

    Eğer fazla topuk ile sorun yaşıyorum diyorsanız; bu senenin modası stilettolara göz atmalısınız.


    Eee tabii düğün sonuna kadar topuklu ayakkabı zorlayınca ya da düğün sonrası gece çıkmasında süper rahat Superga, Toms ya da Ugg'lardan yararlanabilirsiniz. Üstelik gelinlikle çok cici görünüyor!1 yorum:

Yenisezon dedi ki...

Ellerinize sağlık yenisezon elbise modellerini oldukça başarılı buldum.


Yeni Sezon Elbise Modelleri